KONST / Litografier / Färglitografi 12012255
nr 1201 2255
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad 1975, numrerad 4/100. Motivet: 25x38 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:53:40
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist